ZAPOJENÍ - PŘIPOJENÍ VARNÉ DESKY

SKLOKERAMICKÉ VARNÉ DESKY | INDUKČNÍ DESKY | VARNÉ DESKY S LITINOVÝMI PLOTÝNKAMI

CO JE POTŘEBA VĚDĚT

Elektrické varné desky, stejně jako elektrické sporáky jsou elektrické zařízení s větším příkonem než je 3.6kW. Takové zařízení není možné zapojit do běžné elektrické zásuvky. Proto by jejich zapojení měl provádět elektrikář s platným Osvědčením a platným Oprávněním.

Vyjímku tvoří varné desky a sporáky do zásuvky na 230V, jejichž součástí je i připojovací šňůra s vidlicí do zásuvky. Ty ovšem mají příkon do 3.69kW.

POWER MANAGEMENT

Některé značky, jako např. Bosch a Electrolux již vyrábějí varné desky, které jsou vybaveny tzv. power managementem - řízením spotřeby.

JAKOU ZNAČKU

Podle zkušeností vybírejte podle vašeho stanoveného finančního limitu, funkce, ovládání desky a designu. Drahou varnou desku se zárukou 20 let, je dle mého názoru není dobré kupovat. Technologie jdou tak rychle dopředu, že již za 3 roky doma máte doma starou neúspornou varnou desku. A tak tradiční značky jsou myslím vyhovující. Poměr cena - výkon je v rovnováze.

KDE KUPOVAT

Nakupovat varné desky je možné jak v kamenných prodejnách, tak na e-shopu. V kamenných prodejnách menších prodejců je dle mého názoru nakupovat lepší. Menší prodejci jsou poopravdě dražší, nemají zboží skladem, ale často lépe znají zboží, které prodávají. Je pro ně zajímavé, aby se jim zákazníci vraceli.

Větší a velcí prodejci nabízejí zboží přes e-shop. Zboží nabízejí k odběru ihned, zajistí dopravu, často i zdarma. Ovšem moc vám s výběrem neporadí.

Pak je ještě možné kontaktovat nás. My Vám zkontrolujeme rozvody v bytě, pomůžeme vybrat varnou desku a ještě vám ji odborně namontujeme a zapojíme.

ZAPOJENÍ, PŘIPOJENÍ

Zapojení / připojení, je kvůli záručním podmínkám, nutné realizovat odborníkem, který má potřebná Osvědčení a Oprávnění. Jednině Ten vám zajistí, že varná deska bude připojena bezpečně a připojení splňuje podmínky dané legislativy.

Pokud zapojení / připojení provedeme my, potvrdíme vám záruční list a vystavíme doklad o prvním zapojení varné desky do elektrické sítě.

VAROVÁNÍ

Nesnažtre se varnou desku zapojit sami. Riskujete úraz elektrickým proudem. Kromě úrazu také nesplníte záruční podmínky.

JAK OBJEDNAT

Zavolejte nám na telefon +420 728 28 31 31.

ZÁVĚREM

Pokud výše uvedenému nerozumíte, nic si z toho nedělejte, a zavolejte nám na +420 728 28 31 31. My k vám přijedeme, důležité informace zjistíme, vysvětlíme vám problematiku a poradíme nejvhodnější řešení. Na místě můžeme vybrat varnou desku z naší nabídky.

Jedině tak budete mít jistotu, že následné zapojení varné desky proběhne bez problémů.