VARNÉ DESKY PRAHA / www.varne-desky-praha.cz /

SKLOKERAMICKÉ VARNÉ DESKY | INDUKČNÍ VARNÉ DESKY | DESKY S LITINOVÝMI PLOTÝNKYMI

SKLOKERAMICKÉ VARNÍ DESKY

Provádíme zapojení, připojení, montáž, výměnu, ale i varné desky prodáváme. Podrobné informace, výhody, nevýhody a doporučení o sklokeramických varných deskách najdete na této stránce sklokeramické varné desky, nebo klikněte na odkaz ve vodorovném menu, ktrerá se věnuje právě sklokeramickým varným deskám. Prodáváme s montáží vybrané sklokeramické varné desky od výrobců AEG, AMICA, BEKO, ELECTROLUX, MIELE, MORA.

U NÁS MÁTE JISTOTU, ŽE VARNOU DESKU BUDETE MÍT KVALITNĚ A ODBORNĚ ZAPOJENOU !

PO DOKONČENÍ OBDRŽÍTE ZAPOJENÍ / PŘIPOJENÍ OBDRŽÍTE RAZÍTKO DO ZÁRUČNÍHO LISTU A POTVRZENÍ O PRVNÍM ZAPOJENÍ DO ELEKTRICKÉ SÍTĚ. VŠE TAK JAK VYŽADUJÍ VÝROBCI A ČSN !

INDUKČNÍ VARNÉ DESKY

Kromě zapojení, připojení, montáže, výměny, ale i prodeje sklokeramických desek, stejné služby nabízíme i v případě indukčních varných desek. Podrobné informace, výhody, nevýhody a doporučení o indukčních varných deskách najdete na této stránce indukční varné desky, nebo klikněte na odkaz ve vodorovném menu, ktrerá se věnuje jen indukčním varným deskám. Prodáváme s montáží vybrané indukční varné desky od výrobců AEG, AMICA, BEKO, ELECTROLUX, MIELE, MORA.

VARNÉ DESKY S LITINOVÝMI PLOTÝNKAMI

Posledním druhem varných desek, který zapojíme, připojíme, namontujeme, výměníme, ale i prodáváme je varná deska s litinovými plotýnkami. Podrobné informace, výhody, nevýhody a doporučení o varných deskách s litinovými plotýnkami najdete na této stránce varné desky s litinovými plotýnkami, nebo klikněte na odkaz ve vodorovném menu, ktrerá se věnuje jen varným deskám s litinovými plotýnkami. Prodáváme s montáží varné desky s litinovými plotýnkami od výrobce MORA.

KAM VŠUDE PŘIJEDEME ?

MČ PRAHA: Praha 1 - Staré Město, Malá strana, Hradčany; Praha 2 - Vinohrady, Vyšehrad; Praha 3 - Žižkov; Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12, Praha 13, Praha 14, Praha 15, Praha 16, Praha 17, Praha 18, Praha 19, Praha 20, Praha 21, Praha 22, Praha 23, PRAHA VÝCHOD, PRAHA ZÁPAD.

MIMO PRAHU: Horoměřice, Hostivice, Unhošť, Únětice, Chýně, Jeneč, Tachlovice, Sedlec, Čakovice, Vinoř, Dubeč, Uhříněves, Šestajovice, Jirny, Úvaly u Prahy, Újezd nad Černými Lesy, Sibřina atd.

VOLEJTE ELEKTRO SERVIS

V PRACOVNÍ DNY (volejte PO - PÁ od 8 do 18 hodin) tel. +420 728 28 31 31
montáž / výměna / zapojení / připojení / prodej varných desek

O VÍKENDECH (pište SMS s požadavkem SO, NE, svátky) tel. +420 728 28 31 31
montáž / výměna / zapojení / připojení / prodej varných desek

nebo

NONSTOP (PO - PÁ nonstop) OBJEDNÁVKY PŘES ESHOP https://shop.e-elektro.eu.
prodej varných desek vč. montáže a zapojení do elektrické sítě

ZAPOJENÍ / PŘIPOJENÍ

Pokud je to nutné během zapojení / připojení provedeme navíc následující úkony.
- dodání nového přívodního kabelu
- výměna přívodního kabelu v případě poškození
- instalace propojovací krabice
- výměna propojovací krabice

MONTÁŽ / VÝMĚNA

Pokud je to nutné během montáže / výměny provedeme navíc následující úkony.
- neošetřené okraje pracovní desky ošetříme před vodou a vlkostí
- upravíme otvor v pracovní desce na potřebnou velikost

PRODEJ

Nákup zboží a služeb v souvislosti s varnými deskami můžete provést na našem e-shopu https://shop.e-elektro.eu.

ODVOZ STARÉ VARNÉ DESKY

 

Pokud máte zájem o odvoz a oficiální likvidaci demontované varné desky, můžeme Vám tuto službu za mírný poplatek provést.

BEZPEČNOST, KVALITA, CENY

Největší důraz kladu na slušné vystupování a kvalitní provedení prací. Kvalita provedení prací přímo souvisí s bezpečným provozem daného elektrického zařízení. ELEKTRO SERVIS - JENKA používá pouze komponenty, které jsou pro daný druh elektrického zařízení určeny.

Pro přesné měření a testování používám: zkoušečku FLUKE, ampérmetr a revizní měřící přístroj KYORITSU, trasovač kabelů FLUKE. Vždy dbám na bezpečnost, funkčnost, ale i na kvalitní řemeslné provedení.

Ceny za služby odpovídají kvalitě práce, a jsou dostupné pro všechny příjmové skupiny.

ODPOVĚDNOST

ELEKTRO SERVIS - JENKA je pojištěný u České pojišťovny na škody způsobené výkonem činnosti.

JAK OBJEDNAT ELEKTRO SERVIS?

Objednat naše služby můžete pomocí SMS zaslané na tel. +420 728 28 31 31. Nejprve nám zavolejte a my Vám vše vysvětlíme. Po té Vám odešleme SMS zprávu kde obdržíte informace, jaké údaje máte zpět odeslat, abychom Vám objednávku mohli potvrdit.

Můžete také využít objednávkové a poptávkové formuláře. (momentálně nedostupné)

  sklokeramická varná deska   indukční varná deska   varná deska s litinovými plotýnkami